Головна » 2012 » Травень » 24 » 26 травня у школярів розпочнуться літні канікули
26 травня у школярів розпочнуться літні канікули

Учні 1-8 та 10 класів українських шкіл завершать навчання у п’ятницю 25 травня, дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити до 30 травня

В українських школах завершується навчальний рік. Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та відповідно до рекомендацій уряду, всім навчальним закладам необхідно завершити навчальний рік до 25 травня.

Відповідно до порядку закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації навчання вже завершено в учнів 9-х та 11-х класів.

У дев’ятикласників до 30 травня триватиме державна підсумкова атестація, після чого їм буде вручено документи про загальну середню освіту.

Випускники 11-х класів уже отримали атестати про повну загальну середню освіту. У тих випускників шкіл, які вирішили здобувати вищу освіту, продовжується зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 7 червня.

Практично не відчули впливу футбольного чемпіонату на строки навчального процесу учні 1-8 та 10 класів. Навчальні екскурсії та навчальна практика, що є необхідними складовими навчально-виховного процесу були проведені протягом навчального року.

Після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено свято "Останній дзвоник".

За матеріалами: Освіта.ua