Головна » 2017 » Вересень » 8 » Добрий день, країно знань!
Добрий день, країно знань!
   День знань - одне з головних свят навчального року - урочисте і відповідальне. Особливо хвилюючим цей день став для першокласників, які тільки вливаються в шкільну родину. А поведе їх по стежині знань талановита і творча перша вчителька Варневич М. С. Не менш відповідальним є цей день і для випускників, учнів 9 та 11 класів, адже вони стоять на порозі дорослого життя.
   Традиційно навчальний рік учні та вчителі розпочали із молитви. Парох о. Олег поблагословив всіх на щасливий початок навчання.
   Привітав присутніх із Днем знань директор школи Кілярський C.В. Він висловив подяку батькам, підприємцям, начальнику відділу освіти та спорту Козівської РДА Медицькій В. Г., голові Олесинської сільради Колодій М.В. за допомогу у підготовці школи до нового навчального року. Степан Володимирович вручив сертифікати учням, які брали участь у Міжнародних конкурсах та подарунки першокласникам від компанії  "Агропродсервіс".
   Продовжили свято дзвінкі пісні та кумедні віршики першокласників та хвилюючі слова вдячності вчителям учениці 11 класу Перожишин Марії. Шкільна лінійка завершилася першим дзвоником, який покликав учнів на перший урок на тему "Пізнаємо Європу разом".
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 16 | Додав: Ольга