Головна » 2011 » Квітень » 30 » Інформаційні технології та іноземні мови вивчатимуть із початкових класів
Інформаційні технології та іноземні мови вивчатимуть із початкових класів

У прес-службі МОНмолодьспорт повідомили, що при розробці нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти вивчено та враховано передовий досвід зарубіжних країн. Відповідно, у нових стандартах значну увагу приділено природничій та інформаційно-комунікаційній складовим.

"Це рішення і цей документ є справді революційними для освітньої спільноти", – зазначив міністр освіти Дмитро Табачник.

"Головним досягненням нового стандарту є те, що відтепер іноземну мову українські діти зможуть вивчати з 1 класу, а з 2 класу – основи інформатики. Крім того, стандарти передбачають використання здоров’язбережувальних технологій та мають екологічне спрямування", - наголосив міністр.

Як повідомлялося раніше, урядом затверджено новий Державний стандарт початкової середньої освіти. Впровадження стандарту розпочнеться з 1 вересня 2012 року.

Українські школярі вивчатимуть іноземні мови та основи інформатики з початкових класів
Новим Державним стандартом початкової загальної освіти передбачено вивчення іноземних мов та основ інформатики учнями початкових класів

Переглядів: 219 | Додав: Степан