Головна » 2016 » Грудень » 9 » На шкільному автобусі - до якісної освіти!
На шкільному автобусі - до якісної освіти!
   Надзвичайно важлива подія відбулася цими днями в нашій школі - отримання новенького шкільного автобуса, придбаного відділом освіти та спорту Козівської РДА. З цієї нагоди директор школи Кілярський Степан Володимирович разом з представниками учнівського самоврядування (Перожишин М., Кусень Ю., Лоїк І., Поливаним Т., Шупарською М., Бурдаш Ю.) мали нагоду зустрітися з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом в с. Скорики Підволочиського району. Саме 8 грудня прем'єр разом з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною вручив директору школи Степану Володимировичу сертифікат та ключі до шкільного автобуса.
   Для учнів, вчителів, батьків цей день - справжнє свято, адже тепер учні не просто зможуть значно легше дістатися до школи, а й матимуть можливість поїхати на екскурсію власним автобусом, а це давня мрія дітей.
   Новенький автобус з нетерпінням чекали у школі діти, вчителі, працівники. Парох с. Олесине о. Олег освятив автобус, побажав, щоб Пресвята Богородиця завжди оберігала у дорозі водіїв, дітей, вчителів. А діти, в свою чергу, пообіцяли підтримувати чистоту автобуса та дотримуватися правил поведінки в ньому.
     Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи, батьки висловлюють величезну подяку начальнику відділу освіти та спорту Козівської РДА Медицькій Валентині Григорівні, голові Козівської райдержадміністрації Вітровому Василю Богдановичу, голові Козівської районної ради Репелі Петру Йосиповичу за подарунок в переддень Св.Миколая.
Переглядів: 304 | Додав: Ольга
• Бишківський НВК