Олесинська загальноосвітня 
школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Виховні заходи [48]
Навчально-виховні заходи [16]
Спортивні заходи [4]
Конкурси [8]
Методична робота [1]
Новини освіти
Головна » Навчально-виховні заходи
Ти завжди в серцях людей, Тарасе, 
Хай замруть з повагою віки,
Бо ніколи час твої не згасить
 Полум'яні золоті рядки!
   Тарас Шевченко...Наш рідний, незабутній, недосяжний і близький... Пильний вартовий, що стоїть на сторожі нашого слова і нагадує нам, хто ми і що ми, "чиїх батьків діти". Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини. 13 березня в нашій школі було проведено Шевченківське свято "З Україною в серці", щоб не просто вшанувати пам'ять великого Кобзаря, а всім серцем відчути його заповіти, які він залишив для українського народу.
   Учні школи розкрили своє бачення художнього світу Шевченкової поезії, майстерно її декламуючи. На слова Шевченкових віршів звучали пісні у виконанні шкільного ансамблю. Непереверше ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 272 | Додав: Ольга | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

   У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"  1 грудня в Олесинській школі було проведено ряд заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Учні 10-11 класів підготували повідомлення та профілактичну відеопрезентацію "Чума XXI століття" для учнів 1-9 класів з метою переконати у тому, що будь-яку хворобу краще попередити, ніж зупинити. 
   Заступник з виховної роботи Перожишин Ю. Є. та вчитель біології Гладчук Л. C. разом із учнями  підготували тематичні стінгазети, з яких кожен міг почерпнути багато необхідної інформації.
   Учні 1, 3 та 5 класів разом із своїми класними керівниками провели флешмоб "Майбутнє без СНІДу". Символом цього дня стала червона стрічка, яку пов'язали школярі та вчителі на знак підтримки всіх людей, яких вразила ця страшна недуга. 
   Сподіваємося, що учні школи почерпнули багато необхідної інформації про цю хворобу, а також про толерантне ставлення до людей із ВІЛ-поз ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 89 | Додав: Ольга | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

     1 грудня 2017 року працівниками Козівської державної пожежно-рятувальної частини №18 було проведено навчання з учнями Олесинської школи та посадовими особами, які відповідають за пожежну безпеку. Для проведення навчання прибув начальник ДПРЧ №18 Сорока Сергій Олексійович і особовий склад.
     Він розповів про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки. Пояснив,чому потрібно серйозно відноситися до пожежної безпеки в навчальному закладі, адже це насамперед життя дітей.
     Далі, власне, розпочалися самі навчання. Було розпалено умовний вогонь і пожежники демонстрували, як правильно його погасити. До гасіння умовної пожежі долучилися і учні школи. Директор школи Степан Володимирович взяв участь у гасінні пожежі первинними засобами пожежогасіння. Окрім цього начальник ознайомив із засобами пожежогасіння, які знаходяться в пожежній машині. Учні школи мали мож ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 41 | Додав: Admin | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

     15 листопада весь світ відзначає День вторинної переробки або Всесвітній день рециклінгу. Відомо, що сміття необхідно грамотно утилізувати, а ще краще навчитися його переробляти. Головна мета – привернути увагу всього світу до проблеми переробки вторсировини.
     Тому, у четвер,  16 листопада 2017 року, учні 8-11 класів побували на цікавому, захоплюючому та пізнавальному уроці «Сміття: глобальна проблема людства», який провела Мар’яна Пантелеймін, студентка магістратури хіміко–біологічного факультету Тернопільського педагогічного університету ім. В.Гнатюка.
     Під час уроку школярі дізналися як правильно сортувати сміття, ознайомилися із способами його переробки, переглянули цікаві відеофрагменти про важливість даної проблеми та її розв’язання закордоном. Наші учні були дуже активні та правильно відповідали на питання щодо сортування сміття.      Основна мета проекту  – навчити молоде покоління дбати про екологію та навколишнє середо ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 44 | Додав: Admin | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

   День знань - одне з головних свят навчального року - урочисте і відповідальне. Особливо хвилюючим цей день став для першокласників, які тільки вливаються в шкільну родину. А поведе їх по стежині знань талановита і творча перша вчителька Варневич М. С. Не менш відповідальним є цей день і для випускників, учнів 9 та 11 класів, адже вони стоять на порозі дорослого життя. 
   Традиційно навчальний рік учні та вчителі розпочали із молитви. Парох о. Олег поблагословив всіх на щасливий початок навчання.
   Привітав присутніх із Днем знань директор школи Кілярський C.В. Він висловив подяку батькам, підприємцям, начальнику відділу освіти та спорту Козівської РДА Медицькій В. Г., голові Олесинської сільради Колодій М.В. за допомогу у підготовці школи до нового навчального року. Степан Володимирович вручив сертифікати учням, які брали участь у Міжнародних конкурсах та подарунки першокласникам від компанії  "Агропродсервіс" ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 74 | Додав: Ольга | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

     На базі Олесинської ЗОШ І-ІІІ ст. працював мовний табір з 31 травня по 14 червня. Основний напрямок діяльності – удосконалення мовних навичок з англійської мови. Було залучено троє вчителів, які працювали з 30 учнями з 5 по 7 клас. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями, спрямованими на поглиблення знань з предмету в поєднанні з цікавим дозвіллям. Було сформовано три групи по 10 дітей, це оптимальна кількість учнів для ефективного вивчення іноземної мови. Табір працював з 10 до 13 години, упродовж дня вчителі займались у режимі звичайного уроку, проводили заняття в ігровій формі, у формі самостійної роботи, були організовані екскурсії, пікніки на природі. Також учасники табору переглядали фільми та презентували проекти.

... Читати далі »

Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 87 | Додав: Admin | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

   З метою популяризації та активізації вивчення англійської мови 16 грудня в школі проводилося свято до дня пам'яті геніального поета, драматурга, актора Вільяма Шекспіра, присвячене завершенню року англійської мови. Під час заходу учні ознайомили слухачів із життям і творчістю Шекспіра англійською мовою, переглянули презентацію про біографію поета, читали сонети, інсценували уривки із трагедій "Ромео і Джульєта", "Отелло", переглядали відео про театр "Глобус" та уривок із трагедії "Гамлет" (монолог Гамлета).
   Оскільки 2016 рік проголошено роком англійської мови, то подібний захід ще раз підтвердив зацікавлення учнів та вчителів  у поглибленні знань з культури країни, мова якої вивчається в школі.
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 136 | Додав: Ольга | Дата: 02.01.2017 | Коментарі (0)

   Сьогодні, у День української писемності  і мови, учні та вчителі школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Його задум виник 16 років тому як спосіб об'єднання навколо слова.Цього року диктант був присвячений періоду Київської Русі. Диктував його доцент Київського університету ім. Б. Грінченка О. Авраменко.
    Учні школи мали можливість з'ясувати, наскільки добре вони знають мову. Сподіваємося, що кожен в цей момент задумався над значенням і величчю рідного слова!
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 197 | Додав: Ольга | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

   У першу неділю жовтня в Україні  відзначають професійний день працівників сфери освіти. Цьогорічне свято випало на християнське вшанування Віри, Надії, Любові та матері Софії і додало ще більшої урочистості та розкрило глибину учительської долі. Випускники традиційно вирішили влаштувати справжнє свято для вчителів школи. Насамперед учні 11 класу проводили уроки, випробувавши себе у ролі вчителів. На перервах звучали вітання для педагогів по шкільному радіо, лунала музика. Все це створювало атмосферу справжнього свята. Випускники підготували стінгазету, в якій помістили цікаве інтерв'ю з директором школи Степаном Володимировичем Кілярським.
   Ввечері учні підготували для вчителів вечір відпочинку - "інтегрований урок" "Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі". Учнів переповнювали позитивні емоції, які вони передавали своїм наставникам.
   Дорогі вчителі!
   Нехай гарний настрій, який подарували учні Вам у ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 218 | Додав: Ольга | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

З 30 травня по 12 червня на базі Олесинської ЗОШ І-ІІІ ст. працював мовний табір. Основний напрямок діяльності – удосконалення мовних навичок з англійської мови. Було залучено 30 учнів з 5 по 8 клас. Учні були забезпечені харчуванням (бутерброди, фрукти, морозиво за кошти батьків).
Використовувались методичні матеріали, надані методкабінетом відділу освіти Козівської РДА. Було сформовано три групи по 10 дітей, це оптимальна кількість учнів для ефективного вивчення іноземної мови. Табір працював з 9 до 13 години, упродовж дня вчителі проводили заняття в ігровій формі відповідно до тематики дня Плану роботи, у формі самостійної роботи, розучували і танцювали з учнями банси (танці-руханки для дітей та молоді, яка допомагає для організації дозвілля, ігор, розваг та виховання) були організовані екскурсії в ліс, пікніки на природі, перегляд фільмів англійською мовою, співпрацювали з духовним наставни ... Читати далі »
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 255 | Додав: Admin | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)

1 2 »
Вхід на сайт
Годинник
Оголошення
15.03.2018
ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА УЧАСНИКА ЗНО
23.01.2018
Особистий кабінет учасника пробного ЗНО-2018
01.03.2017
Участь у ЗНО: як перевірити стан реєстрації
06.02.2017
Розпочалась реєстрація на ЗНО-2017
05.01.2017
Реєстрація на пробне ЗНО почнеться 10 січня 2017
Google Translate
Пошук
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Випадкове фото
Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна
Корисні сайти
Веб-сайти ЗНЗ району
• Козівський РМК
• В.Ходачківська ЗОШ І-ІІІст
• Глинська ЗОШ І-ІІІ ст
• Кальненська ЗОШ І-ІІІ ст
• Козівська гімназія
• Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
• Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
• Конюхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Купчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
• Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Теофіпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Ценівська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Августівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Вівсянська ЗОШ І-ІІ ст.
• Денсисівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Дибщенська ЗОШ І-ІІ ст.
• Золотослобідська ЗОШ І-ІІ
• Конюхівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Кривенська ЗОШ І-ІІ ст.
• Медівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Плотичанська ЗОШ І-ІІ ст.
• Щепанівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Яструбівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Бишківський НВК
• Будилівський НВК
Останні файли
[19.03.2017]
Проведення ДПА в початковій школі у 2017 році (4 к...
[15.10.2016]
​КАЛЕНДАРНО – ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВ...
[15.10.2016]
​КАЛЕНДАРНО – ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВ...
[15.10.2016]
Календарно – тематичне планування з німецької мови...
[02.05.2016]
Ведення ділової документації в школі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0