Олесинська загальноосвітня 
школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Виховні заходи [50]
Навчально-виховні заходи [17]
Спортивні заходи [4]
Конкурси [8]
Методична робота [2]
Новини освіти
Головна » 2018 » Листопад » 20 » Обласний семінар методистів з фізики на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках фізики в закладах освіти»
13:49
Обласний семінар методистів з фізики на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках фізики в закладах освіти»

Відповідно до плану роботи ТОКІППО 18 жовтня 2018 р. в приміщенні інституту відбувся обласний семінар методистів ОТГ, РМК (ТКМЦ) з фізики на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній  на уроках фізики  в закладах освіти» за участю учителів  фізики Козівського району.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся Вітенко І.М., заступник директора ТОКІППО з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук У своєму виступі детально зупинився на теоретико-методичних аспектах запровадження наскрізних змістових ліній в освітньому процесі. Сучасні тенденції організації освітнього процесу з фізики на засадах сталого розвитку були розкриті у виступі Гайди В.Я., методиста ТОКІППО. Методист Козівського РМК Корвач М.І. підкреслила важливість системного підхіду до організації методичної роботи, як ефективного шляху підвищення професійної компетентності педагогічних працівників. Тенденції розвитку фізики та фізичної освіти в Україні проаналізував Грубий М.А., вчитель фізики Козівської гімназії ім.В.Герети, вчитель-методист, Заслужений вчитель України.

У практичній частині вчителі Козівського району у формі  майстер-класу поділилися методичними рекомендаціями та систематизованими матеріалами щодо реалізації наскрізних змістових ліній, зокрема:

Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів як засіб реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».  Здеб В.Я., вчитель фізики Козівської гімназії ім.В.Герети.

Впровадження принципів сталого розвитку в шкільну фізичну освіту. Бучинська І.О., вчитель фізики Вівсянської ЗОШ І-ІІ ст.

Формування в учнів ключових та предметних компетентностей на уроках фізики через впровадження наскрізної змістової лінії «Громадська відповідальність». Свята І.С., вчитель фізики Яструбівської  ЗОШ І-ІІ ст. та Бурин О.М., вчитель фізики Денисівської ЗОШ І-ІІ ст.

Формування творчого мислення школярів  на уроках фізики шляхом реалізації наскрізної змістової лінії «Здоров´я і безпека».  Перожишин Ю.Є., вчитель фізики Олесинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Козак І.В.,вчитель фізики Козлівської ЗОШ І-ІІІ ст.(Козлівська ОТГ).

Формування фінансової грамотності, ініціативності  та підприємливості учнів при викладанні фізики. Завітій О.Є., вчитель фізики Глинської  ЗОШ І-ІІІ ст.та Кіналь М.С., КальненськоЇ ЗОШ І-ІІІ ст..

Завершився захід фізичним калейдоскопом фізичних цікавинок від учителів фізики Козівського району та передачою «Естафетної палички» вчителям фізики  Гусятинського району.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 18 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Годинник
Оголошення
15.03.2018
ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА УЧАСНИКА ЗНО
23.01.2018
Особистий кабінет учасника пробного ЗНО-2018
01.03.2017
Участь у ЗНО: як перевірити стан реєстрації
06.02.2017
Розпочалась реєстрація на ЗНО-2017
05.01.2017
Реєстрація на пробне ЗНО почнеться 10 січня 2017
Google Translate
Пошук
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Випадкове фото
Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна
Корисні сайти
Веб-сайти ЗЗСО Козівського району
• Козівський РМК
• Козівська гімназія
• Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
• Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
• Купчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
• Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Теофіпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Ценівська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Вівсянська ЗОШ І-ІІ ст.
• Золотослобідська ЗОШ І-ІІ
• Медівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Плотичанська ЗОШ І-ІІ ст.
• Щепанівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Бишківський НВК
• Будилівський НВК
Останні файли
[19.03.2017]
Проведення ДПА в початковій школі у 2017 році (4 к...
[15.10.2016]
​КАЛЕНДАРНО – ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВ...
[15.10.2016]
​КАЛЕНДАРНО – ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВ...
[15.10.2016]
Календарно – тематичне планування з німецької мови...
[02.05.2016]
Ведення ділової документації в школі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0