Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Районна учнівська конференція на тему: «Козівщина у визвольних змаганнях 30-40-х років ХХ ст.», присвячена 75-й річниці утворення УПА

27 вересня 2017 року в актовому залі Козівської гімназії ім. В.Герети проведено районну учнівську конференцію на тему: «Козівщина у визвольних змаганнях 30-40-х років ХХст.», присвячену 75-й річниці утворення Української Повстанської Армії.

У роботі конференції взяли участь Скобляк І.Р., заступник голови Козівської райдержадміністрації, Савак Б.М., директор Денисівського краєзнавчого музею, Стасів Р.В., завідувач Козівським районним методичним кабінетом, Грубий М.А., директор Козівської гімназії ім. В.Герети, учителів історії та учнів навчальних закладів району.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися: Скобляк І.Р., заступник голови Козівської райдержадміністрації; Савак Б.М., директор Денисівського краєзнавчого музею; Стасів Р.В., завідувач Козівським районним методичним кабінетом; Грубий М.А., директор Козівської гімназії ім. В.Герети.

З доповідями на конференції виступили: Чекалюк Софія, учениця 7(11) класу Козівської гімназії «Володимир Герета – патрон Козівської гімназії, діяч визвольного руху 30-х років ХХ ст.» (керівник Куціль Ф.З., учитель історії Козівської гімназії ); Сташків Назарій, учень 7(11) класу Козівської гімназії «Лев Зацний – крайовий провідник ОУН, діяч визвольного руху Козівщини 30-х років ХХ ст.» (керівник Куціль Ф.З., учитель історії Козівської гімназії ); Грабова Анастасія, учениця 9-Б класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Неповнолітні жителі Козівщини в контексті подій Другої світової війни та визвольної боротьби ОУН/УПА» (керівник Маркусь В.І., методист Козівського РМК); Бомок Мар’яна, учениця 8 класу З.Слобідської ЗОШ І-ІІ ст. «Ярослав Старух – видатний діяч України» (керівник Гусак Я.С., учитель З.Слобідської ЗОШ І-ІІ ст.); Райца Вікторія, учениця 7 класу Денисівської ЗОШ І-ІІ ст. «Денисів – місце постою Крайового Проводу ОУН ЗУЗ» (керівник Савак О.З., учитель історії та географії Денисівської ЗОШ І-ІІ ст.); Перожишин Марія, учениця 11 класу Олесинської ЗОШ І-ІІІст. « Осип Дяків «Горновий» - лицар воюючої України» (керівник Кусень О.І., учитель історії Олесинської ЗОШ І-ІІІст.); Улішак Тадей, учень 10 класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Родина Райтерів у визвольній боротьбі» (керівник Касіаді С.Б, учитель історії Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1); Михайлів Соломія, учениця 9 класу Бишківського НВК «Яків Бусел – референт УПА» (керівник Михайлів М.М., педагог-організатор Бишківського НВК); Репеха Соломія, учениця 10 класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 «Наше життя і боротьба» (керівник Федик І.М., учитель історії Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

При підведенні підсумків конференції усі бажаючі мали змогу висловити свої враження від побаченого і почутого.

Конференція пройшла на високому рівні як щодо змістового наповнення, так і до виховного впливу.Тому варто продовжити практику проведення районних учнівських конференцій.

• Бишківський НВК