Головна » 2015 » Листопад » 26 » Революція Гідності та Свободи
Революція Гідності та Свободи
   Напередодні другої річниці початку Революції Гідності у нашій школі відбувся виховний захід "Зима, що нас змінила". Підготували та провели його класний керівник 10 класу Фурда Ольга Михайлівна та учні 10 класу. Долучилися також учні 6 та 7 класів.
   Епіграфом заходу були пророчі слова Сергія Нігояна: "Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!". Розпочався захід освяченням парохом с.Олесине о. Олегом стенда Небесній Сотні.
   Під час заходу прозвучало дуже багато віршів та пісень, які до глибини душі зачепили присутніх, нагадавши про події двохрічної давності. Революція була надзвичайно важким іспитом для України, але її гідно вистояли наші мужні патріоти. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв Майдану.
   Наприкінці свята директор школи Степан Володимирович подякував учнівському колективу та батькам, які допомогли організувати солодкий ярмарок і на вилучені кошти придбати стенд Небесній Сотні. Крім того, учні школи та вчителі долучилися до матеріальної підтримки воїнам АТО: придбали необхідні речі (чай, мило,шкарпетки, миючі засоби тощо), які передали в Козівську Самооборону
.
Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 142 | Додав: Ольга