Головна » 2017 » Грудень » 18 » Слава армії України!
Слава армії України!
   6 грудня в Олесинській школі  відбувся спортивно-патріотичний захід "Слава армії України!", який підготував вчитель предмета "Захист Вітчизни" Рибій В. І.. Мета цього заходу - виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, формувати громадянську позицію щодо захисту кордонів України. Розпочалося дійство із привітання директора школи Кілярського C.В. Далі учні та вчителі мали можливість переглянути відео про місце української армії у світі, із захопленням дивилися на парад військових у Києві.
   Привітали хлопців дівчата 10, 11 та 3 і 4 класів. Далі власне розпочалися спортивні змагання, у яких взяли участь всі хлопці, які були присутні на святі. Вони проявили себе у таких видах, як стрільба, спорядження магазину патронами, згинання і розгинання рук в опорі лежачи від підлоги, човниковий біг та ін.
   За перебігом змагань стежило компетентне журі, обравши найсильніших і найвитриваліших захисників. Ними стали учні 10 класу  - Пташник В., та Бурдаш Ю.
   Похвально, що активними учасниками цього заходу були учні 3 та 4 класу. Всі вони були нагороджені грамотами на шкільній лінійці.
Категорія: Спортивні заходи | Переглядів: 67 | Додав: Ольга
• Глинська ЗОШ І-ІІІ ст