Головна » 2017 » Грудень » 17 » Смійся на здоров'я!
Смійся на здоров'я!
   Справжню сміхотерапію влаштували учням Олесинської школи, вчителям та батькам учасники краєзнавчого гуртка під керівництвом Барилко О. Г., вчителя початкових класів. Кожна нація може кепкувати з себе, а українці роблять це вишукано. І в цьому мали можливість переконатися глядачі. Вони насолодилися присмаком яскравого гумору на святі "Смійся на здоров'я!". Недарма французький письменник Віктор Гюго писав: "Сміх  - це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя".
   Глядачі побували на розважальній програмі "Розсміши коміка" (учениця 3 класу Перожишин Н. та 5 класу Коропатницька М.); слухали гуморески у виконанні учнів першого та другого класів; були учасниками жартівливої пісні "Грицю, Грицю, до роботи" (учень 3 класу Барилко Д.); перглянули моменти із шкільного життя, де кожен міг впізнати себе (вчитель - учениця 5 класу Коропатницька М., учні - третьокласники: Лоїк Ю., Коропатницький В., Кусень А.); отримали задоволення від імпровізованої мініатюри "Пам'ятник" (учень 3 класу Кусень А.).
   Родзинкою свята стала сценка "Були собі дід і баба...". Вона викликала море сміху у глядачів. Неперевершеною акторською майстерністю радували всіх учні 3 класу Перожишин Н. та Фурда Н.. А справжнім "вибухом" стала пісня "Дієта" у виконанні Олесинських  "баб"(Коропатницька М., Перожишин Н. та Варневич Л.).
   Безперечно, сміх дуже важливий, адже він продовжує життя. Тож сміймося на здоров'я!
Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 65 | Додав: Ольга
• Глинська ЗОШ І-ІІІ ст