Головна » 2015 » Лютий » 9 » Тиждень географії
Тиждень географії
З 2 по 6 лютого 2015 р. вчитель географії Шупарська Оксана Миколаївна проводила у нашій школі Тиждень географії.
Головним завданням предметного тижня було забезпечення належних умов для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, формування їх наукового світогляду, підвищення інтересу до вивчення географії.

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це найбільше стосується такої багатогранної науки, як географія. Адже в науці про землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й порівняння, експерименту й прогнозу. Саме в позаурочний час можна знайти найрізноманітніші форми для зацікавлення предметом.

Що, як не гра, може допомогти в цій найважливішій справі і виконати основне завдання вчителя — залучити якомога більшу кількість учасників, викликати в учнів інтерес до науки, прагнення вивчати її. Під час гри учні поглиблюють та узагальнюють здобуті знання, розширюють свій кругозір, розвивають творчі здібності, мислення, пам'ять.

Тиждень розпочався з лінійки, де  було оголошено план проведення Тижня географії та оголошено конкурс на кращу стінгазету .
З учнями 5-10 класів було проведено географічну вікторину.
Найкращими  знавцями  природи і природних явищ стали:
5 клас Кусень Юлія ,
6 клас  Проців Василь, Яцусь Ірина, Кульбачинський Віталій,
7 клас Шупарська Марія, Баб’як Євген, Нагайло Інна, Нагайло Іван, Дуденко Соломія , Бурдаш Юрій,
8 клас Перожишин Марія,
9 клас Коропатницька  Ірина, Лоїк Ірина,
10 клас Кульматицький Роман, Куздрінь Юрій,  Сапужак Степан.
З учнями 7-го та 8- го  класів було проведено «Географічний футбол»,
Найкращими були: Перожишин Марія, Нагайло Інна, Нагайло Іван
«Цікава географія» (географічні ігри та   загадки 6-7 класи),
«Географічний експрес» 10 клас, «Марафон ерудитів» - вікторина для учнів 10 класу, «Щасливий випадок» - географічний ринг для учнів 9 класу,
«Поле чудес» (гра для учнів 6, 7 класів), «Географічний експрес» для 10 класу,
«Наймудріший географ» (6 -10 класи). Переможцями цієї гри стали учні 7 класу: Бурдаш Юрій і Баб’як Євген.
Закінчився Тиждень  Географічним турніром,  підведенням підсумків з визначенням переможців у конкурсах та вікторинах. Директор школи  Кілярський Степан Володимирович  подякував всім за участь. Переможців було нагороджено  грамотами та теплими словами подяки від директора школи і всього колективу.
Категорія: Навчально-виховні заходи | Переглядів: 320 | Додав: Admin