Головна » 2011 » Травень » 28 » Учора в українських школах відбулися свята "Останнього дзвоника"
Учора в українських школах відбулися свята "Останнього дзвоника"

У загальноосвітніх навчальних закладах країни завершилися навчальні заняття

26 травня 2011 року завершилися навчальні заняття у 1-10 класах, а цьогорічні випускники здали останній іспит, що проводився в рамках державної підсумкової атестації.

У цьому навчальному році свято останнього дзвоника відзначають 4 млн 299 тисяч школярів, з яких близько 200 тисяч є випускниками українських шкіл.

Випускні вечори одинадцятикласників та вручення атестатів про повну загальну середню освіту відбудуться в школах найближчими днями.

Нагадаємо, що цьогорічні випускники дев’ятих класів ще мають пройти державну підсумкову атестацію, яка проводитиметься з 31 травня по 18 червня, з української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета.

У випускників 11 класів, які цього року вирішили стати студентами вищих навчальних закладів, після вручення атестатів розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке візьме старт 2 червня тестуванням з української мови і літератури, що є обов’язковим предметом для всіх абітурієнтів.

Осторонь від шкільних урочистостей не залишилася і держава. За дорученням прем’єр-міністра, члени уряду привітали дітей і вчителів із закінченням навчального року в різних регіонах країни та користуючись нагодою, мають ознайомитися з проблемними питаннями існування української школи.

За матеріалам: Освіта.ua