Головна » 2012 » Лютий » 15 » Визначено особливості проведення ДПА у 2012 році
Визначено особливості проведення ДПА у 2012 році
Міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році

Листом міністерства визначено дати проведення та перелік предметів державної підсумкової атестації, а також інші особливості проведення ДПА в усіх ланках шкільної освіти.

Відповідно до листа, підсумкова атестація у початковій школі триватиме з 11 до 20 травня, в основній з 14 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.

В основній та старшій школі атестація розпочнеться з української мови, що є обов’язковим предметом ДПА для всіх учнів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.

Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводиться за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти, крім іспиту з технологій для учнів технологічного профілю.

У Міністерстві освіти повідомили, що для проведення ДПА з української мови, регіональним управлінням освіти буде безкоштовно надіслано збірники диктантів (9 клас) та переказів (11 клас), у відповідності до кількості навчальних закладів.

Також будуть надіслані збірники ДПА з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання.

Зазначені збірники завдань мають надійти до книжкових обласних баз до 1 квітня поточного року.

Для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів, не пізніше 1 квітня, міністерством будуть опубліковані електронні версії всіх збірників завдань для ДПА.

Листом міністерства, що передбачає проведення атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладах, також визначено інші особливості проведення ДПА у початковій, основній та старшій школі з кожного предмета, час відведений на проведення, форму, зміст і формат іспитів, надано переліки білетів для учнів 9-х класів з предметів, атестація з яких буде проведена в усній формі тощо.

Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2012 році

За матеріалам: Освіта.ua