Головна » 2017 » Червень » 1 » Замки Тернопілля: Вишнівець - Збараж
Замки Тернопілля: Вишнівець - Збараж
    25 травня учні 2 класу разом з батьками та класоводом Барилко О. Г. здійснили екскурсію по маршруту Вишнівець - Збараж. Спершу учні відвідали батьківщину легендарного засновника українського козацтва Дмитра Байди Вишневецького - Вишнівецький палац, побудований у XVIII столітті. На жаль, колишні інтер'єри і мистецькі витвори не збереглися, але і досі це цікава споруда.
    Далі другокласники помандрували до Збаража, де побачили замок на вершині гори. Він був повністю відреставрований і зараз є справжнім туристичним центром. Усіх зразу вразили залишки мурів над ровом та каземати, що оточують його з усіх боків. У замку екскурсовод представила різноманітні виставки: вишиванки з усіх куточків України, знаряддя праці українських селян, церковна експозиція, різноманітна зброя, вироби із дерева, зразки дерев'яних церков та ін.
    Проте, мабуть, найцікавіше і найбільш моторошно було у підвалах палацу. Тут розташована експозиція  знарядь тортур інквізиції. У темних коридорах, які ведуть в нікуди, окрім стільця відьми є увесь арсенал, який відбиває жорстокість середньовіччя.
   Учні та батьки повернулися додому з яскравими враженнями і приємними спогадами.
Переглядів: 19 | Додав: Ольга
• Кальненська ЗОШ І-ІІІ ст.